Vouchery

karta podarunkowa
Nasz Voucher to świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich! Doskonała alternatywa dla czasochłonnych poszukiwań idealnego prezentu w centrach handlowych. Prozdrowotne zalety masażu tajskiego i różnorodność oferty naszego salonu gwarantuje uniwersalność prezentu - voucher kwotowy sprawi, że każdy obdarowany znajdzie u nas coś dla siebie. Coś na swoje dolegliwości lub po prostu dla chwili relaksu ;) Dodatkowo, jeśli będzie to pierwsze spotkanie z masażem tajskim, z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia i na długo zapisze się w pamięci bliskiej osoby. 

Wartość Vouchera może być dowolna i w zależności od ustaleń może być widoczna lub niewidoczna dla Obdarowanego. Voucher może być też na konkretny masaż, który Obdarowany może zamienić na inny w tej samej lub niższej cenie. Vouchery są dostępne w naszym salonie. Pakowane w elegancką perłową kopertę, z pewnością przypadną do gustu Twoim bliskim.
zdalny zakup vouchera
Istnieje możliwość zakupu Vouchera zdalnie. Wystarczy zrobić przelew na nr rachunku bankowego dostępnego w zakładce kontakt, w tytule wpisując "Voucher", a następnie przesłać na nasz adres kontakt@dokkoon.pl potwierdzenie przelewu i dane, którymi mamy wypełnić Voucher. Dodatkowo, jeśli Voucher ma być przesłany w formie papierowej, prosimy o przelanie 20zł więcej na pokrycie kosztów wysyłki. Realizacja zamówienia z dostawą do domu wynosi 2-3 dni. Voucher może być też wydany w formie elektronicznej, wysłany na podany adres e-mail i wydrukowany w domu, bez dodatkowych kosztów. 

Ze względu na indywidualny charakter przygotowywanych Voucherów nie podlegają one zwrotowi, ani wymianie na gotówkę. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
dokkoon voucher strona z logo
dokkoon voucher strona do wypełnienia
Vouchery są ważne 3 miesiące od daty wystawienia. Warto zwrócić na to uwagę obdarowanej osoby, aby dokonała rezerwacji w naszym salonie na czas. 

Ważne! Przed zakupem vouchera zapoznaj się z naszym Regulaminem, w którym zawarte są wszelkie przeciwwskazania do masażu.  
Szukaj