Masaż tajski Warszawa

Prowadzimy studio w Warszawie, w którym pomagamy naszym gościom przenieść się do Azji poprzez wszystkie zmysły. Jeśli nas odwiedzisz, otoczą Cię wnętrza urządzone w orientalnym stylu, relaksująca muzyka, a także wyjątkowy zapach trawy cytrynowej. Wszystko to sprzyja relaksowi w najlepszym wydaniu, o który zadbają masażystki z Tajlandii — z doświadczeniem i kompetencjami do wykonania głębokiego masażu tajskiego bez zastosowania olejków.

Czym jest masaż tajski?

Jest to najczystsza forma masażu tajskiego o wielowiekowej tradycji - masaż głęboki, wykonywany bez zastosowania olejków. Stanowi połączenie akupresury z elementami jogi pasywnej. Polega na powolnym i rytmicznym uciskaniu kolejnych partii mięśni tak, aby doprowadzić do ich rozluźnienia. Masaż przywraca równowagę energii w organizmie. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny, co prowadzi do samooczyszczenia organizmu. Tradycyjny masaż tajski stanowi znakomity zastrzyk sił witalnych, który dodatkowo zapewnia długotrwałe uczucie odprężenia i relaksu.

Jak wygląda klasyczny masaż tajski?

Po przyjściu do salonu otrzymasz od nas luźne ubranie, które zostało zaprojektowane w taki sposób, aby nie ograniczało ruchów i zapewniało maksymalną swobodę. Sam masaż odbędzie się na stole. Masażystka pokieruje, jak warto postępować, aby zapewnić sobie maksymalny komfort podczas sesji.

Postępuj zgodnie z jej zaleceniami, a masaż pomoże Ci rozluźnić mięśnie, zregenerować stawy, usunąć powstałe usztywnienia mięśni, stawów i ścięgien, przykurcze i zniwelować napięcia. Dodatkowo tradycyjny masaż tajski redukuje chroniczne bóle, migreny, dodaje energii, wpływa na poprawę pamięci i wzmacnia koncentrację.

Wykonujemy również inne rodzaje masaży, w tym także na ciepło. Jednym z nich jest masaż świecą aromatyczną, który wspiera rozluźnienie mięśni, a także nawilża ciało. Wosk ze świecy zamienia się bowiem w odżywczy olejek. Możesz zdecydować się na pakiet różnych opcji w naszym salonie, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w kontekście pozbycia się napięć i zrelaksowania.

Dla kogo jest masaż tajski?

Masaż tajski to idealna opcja dla osób:

  • potrzebujących głębokiego odprężenia,
  • chcących przywrócić mięśniom siłę i prawidłowe napięcie,
  • długotrwale zestresowanych i przewlekle zmęczonych,
  • pragnących odzyskać siły witalne,
  • zmagających się z nadwyrężonymi mięśniami (np. w wyniku intensywnej aktywności fizycznej).

Nasza propozycja to idealna opcja dla każdego, kto chce zaznać relaksu w najlepszej postaci — dopasowanej do potrzeb ciała, ducha i umysłu. Zapraszamy.

tradycyjny masaż tajski
tradycyjny masaż tajski
Szukaj