Refleksologia stóp Warszawa

Wykonujemy refleksologię stóp w Warszawie. Jest to procedura skupiona na stopach, kostkach, łydkach, a także okolicy kolan. Ma za zadanie rozluźnić te partie ciała, ale również holistycznie pozytywnie wpłynąć na całe Twoje ciało — pomóc Ci się odstresować, wesprzeć Twój organizm w usuwaniu toksyn, a także w regulacji każdego z układów w Twoim organizmie.

Dla kogo jest refleksologia stóp?

Refleksologia stóp to procedura idealna dla osób, które:

  • mają problem z obrzękiem stóp, uczuciem ciężkich nóg i zastojami limfy,
  • czują się zestresowane i przytłoczone,
  • mają stojącą pracę, w której stopy się męczą,
  • uprawiają sport i potrzebują rozluźnienia dolnych partii ciała, które są zaangażowane w aktywności,
  • chcą zredukować napięcia w ciele.

Masażu nie wykonuje się u kobiet w ciąży. W tej sytuacji polecamy specjalną procedurę, która jest nastawiona na rozluźnienie ciała właśnie w przypadku tego stanu.

Jeśli chcesz zapewnić sobie maksymalny relaks, wykonamy dla Ciebie także masaż twarzy. Pozwala on ograniczyć widoczność oznak stresu, wspomóc wygładzanie zmarszczek i zredukować zastoje limfy.

Jak wygląda refleksologia stóp?

Masaż odbywa się na stole. Polega na masowaniu stopy, kostki, łydki, często i okolic kolana. Ma odstresować, wesprzeć odtruwanie organizmu i regulację różnych układów w organizmie.

Podczas masażu stóp wykorzystywana jest refleksologia. Masażystka poza użyciem samych dłoni posługuje się specjalnymi patyczkami. Masaż pomoże Ci zlikwidować napięcia mięśni nóg i stóp, usunąć zastoje limfy oraz wody w organizmie, zlikwidować uczucie „ciężkich nóg” i poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych poprzez uciskanie zakończeń nerwowych.

Zapraszamy do zapisów na masaże. Zapewniamy wyjątkową atmosferę, w której zatroszczymy się o Twój relaks i dobre samopoczucie. W naszym salonie panuje wyjątkowy klimat: orientalne wnętrze, spokojna muzyka i zapach trawy cytrynowej pozytywnie wpływają na wszystkie zmysły.


Uwaga! Zabieg nieodpowiedni dla kobiet w ciąży!
Szukaj