Masaż pleców, ramion i głowy Warszawa

Wykonujemy masaż pleców, ramion i głowy w Warszawie, gdzie znajduje się nasze studio. Realizujemy w nim różne masaże całego ciała. Technika ich wykonania jest oparta na tajskiej sztuce, dlatego w naszym salonie pracują masażystki z Tajlandii — z doświadczeniem i kwalifikacjami do tego, aby pomagać naszym klientom w maksymalnym rozluźnieniu ciała i zredukowaniu stresu.

Czym jest masaż pleców, ramion i głowy?

Masaż pleców, ramion i głowy stanowi wersję klasycznego masażu opartego na tajskiej technice. Różni się od niego tym, że nie skupia się na całym ciele, a przede wszystkim na górnych partiach — karku, ramionach, klatce piersiowej, głowie. Procedura ma właściwości antystresowe. Pomaga rozluźnić mięśnie, zredukować napięcia, ale także złagodzić różnego rodzaju dolegliwości, takie jak migrena czy ból głowy.

Jesteś sportowcem i chcesz pozytywnie wpłynąć na całe swoje ciało? Polecamy masaż sportowy. Wspomaga on regenerację po intensywnym wysiłku. Rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, a przy okazji pozwala zredukować problem zakwasów.

Jak wygląda masaż pleców, ramion i głowy?

Masaż odbywa się na stole. Wykonywany jest z wykorzystaniem balsamu regenerującego mięśnie i skórę jeszcze przez kilka godzin po jego zakończeniu. Masaż pleców, ramion i głowy pomoże Ci usunąć napięcia i zlikwidować stany zapalne mięśni, zniwelować usztywnienia mięśni, odstresować organizm, poprawić koncentrację i myślenie, a także wzmocni cebulki włosów oraz pomoże usunąć bóle głowy i stany migrenowe.

Po całej procedurze znacznie poprawi się Twoje samopoczucie. Poczujesz wyraźny przypływ energii, a Twoje mięśnie górnych partii ciała będą rozluźnione. To zdecydowanie ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie. Aby podtrzymać efekt masażu, warto zdecydować się na serię kilku sesji. Wówczas osiągniesz najlepsze rezultaty, a w dłuższej perspektywie całkowicie wyeliminujesz problem dolegliwości ze strony pleców czy karku.

Zapraszamy do zapisów. Jesteśmy tutaj po to, aby poprawić Twój komfort życia.

Szukaj