Masaż olejkami Warszawa

Wykonujemy masaż olejkami w Warszawie. Preferują go przede wszystkim osoby, które chcą się zrelaksować bez rozciągania mającego miejsce w przypadku tradycyjnego masażu opartego na tajskiej technice. Celem zabiegu z elementami aromaterapii jest całkowity relaks, dlatego ruchy masażystki są powolne i bardzo dokładne. W trakcie sesji możesz w pełni oddać się regeneracji, skupić na redukcji napięć i ukojeniu nerwów.

Jak wygląda masaż olejkami?

Masaż odbywa się na stole. Przed rozpoczęciem masażu otrzymasz od nas bieliznę jednorazową. Olejki stosowane w trakcie masażu wygładzają i regenerują skórę, dlatego po zabiegu zachęcamy jedynie do wytarcia ciała ręcznikiem. Masaż olejkowy pomoże Ci zregenerować przemęczony i wycieńczony organizm, usunąć nadmiar wody zgromadzonej w ciele, zlikwidować stres, pobudzić siły witalne, usprawnić krążenie krwi, usunąć toksyny z organizmu oraz zlikwidować napięcie mięśni.

Jeśli potrzebujesz intensywnej sesji antystresowej, zapraszamy na masaż pleców, ramion i głowy. Jest to klasyczna wersja masażu opartego na tajskiej technice. Skupia się jednak na górnych partiach ciała, więc jest idealną opcją np. dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem.

Dlaczego warto wybrać się do nas na masaż olejkowy?

Masaż olejkowy łączy w sobie cechy tradycyjnego masażu z aromaterapią. W związku z tym pozytywnie wpływa na różne zmysły i pozwala na dogłębny relaks. W naszym studiu dbamy o to, aby zapewnić Ci najwyższy komfort. Stworzyliśmy miejsce, w którym panują niepowtarzalny, orientalny klimat. Wystrój, muzyka i zapach unoszący się w powietrzu przeniosą Cię do Azji. Tajskie masażystki, z kwalifikacjami, doświadczeniem i energią do działania, zadbają o to, abyś poczuł się zaopiekowany.

Po samym masażu odzyskasz pełną kontrolę nad swoim ciałem. Nadmierne napięcia mięśnie nie będą Ci już doskwierały, a uczucie nadmiernego przytłoczenia zostanie wyraźnie zredukowane. Skóra zostanie z kolei nawilżona, więc odzyska blask, a przy okazji zostanie ujędrniona. Jeśli chcesz, żeby efekty procedury utrzymały się dłużej, zachęcamy do możliwości skorzystania z serii masaży — zarówno tych z olejkami, jak i innych, które znajdziesz w naszej ofercie.

Zapraszamy do zapisów — zasługujesz na relaks w najlepszej postaci.

Szukaj