Masaż gorącymi kamieniami Warszawa

masaż gorącymi kamieniami

Wykonujemy masaż gorącymi kamieniami w Warszawie. W naszym studiu dbamy o zapewnienie klientom maksymalnego komfortu. Masażystki, pochodzące z Azji i z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy, tworzą w tym miejscu wyjątkową atmosferę. Relaks i uczucie rozluźnienia wspierają również nastrojowa muzyka, zapach trawy cytrynowej unoszący się już na wejściu oraz wyjątkowe, orientalne wnętrze.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi pomaga szybko rozluźnić mięśnie. Idealnie sprawdza się u osób, które zmagają się z licznymi napięciami: spowodowanymi kontuzjami, nadmiernym stresem czy dużym wysiłkiem. Ciepło połączone z odpowiednim naciskiem wpływa nie tylko na ciało, ale także na umysł. Pomaga się odprężyć, zrelaksować, odstresować. Po wyjściu z masażu poczujesz, że energia ponownie wraca do Twojego ciała, a ono staje się znowu silne, zrelaksowane i gotowe na nowe wyzwania.

Jak wygląda masaż ciepłymi kamieniami?

Masaż ciepłymi kamieniami jest wykonywany na stole. Przed rozpoczęciem zapewnimy Ci bieliznę jednorazową, abyś miał pewność, że całość ma higieniczny charakter. 

Kiedy będziesz już gotowy, masażystka przyłoży rozgrzane kamienie do poszczególnych partii Twojego wcześniej rozmasowanego ciała. Ciepło emitowane przez kamienie skutecznie rozluźni spięte mięśnie, rozgrzeje tkanki, pomoże zregenerować skórę, przyspieszy przemianę materii i zadziała odmładzająco.

Ten rodzaj masażu idealnie sprawdza się w okresie jesienno-zimowym, kiedy na zewnątrz jest chłodno. Przez cały rok dbamy jednak o mięśnie i relaks naszych klientów. Wiosną oraz latem zapraszamy Cię na tradycyjny masaż tajski. Jest on połączeniem akupresury i jogi pasywnej. Pobudza układ krwionośny do działania i pozwala rozluźnić poszczególne partie mięśni.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Możesz kupić u nas pojedynczy masaż lub zdecydować się na pakiet, aby móc kompleksowo zadbać o swoje potrzeby i regularnie przywracać sobie balans — zarówno w kontekście ciała, jak i umysłu.


1h - 200,- | 1,5h - 270,- | 2h - 340,- 
masaż gorącymi kamieniami
masaż gorącymi kamieniami
Szukaj