Masaż tajski dla dwojga Warszawa

Chcesz spędzić wyjątkowe chwile ze swoim partnerem? Macie za sobą trudny czas w pracy, w relacji lub jesteście wyjątkowo spięci? Masaż tajski dla dwojga w Warszawie to idealna opcja. W jego ramach można oddać się w ręce profesjonalnych tajskich masażystek, które zadbają o rozluźnienie mięśni i zredukowanie stresu. Wszystko w otoczeniu orientalnego wystroju wnętrza, relaksującej muzyki i aromaterapii, ponieważ w naszym studiu unosi się wyjątkowy zapach trawy cytrynowej.

Jakie masaże dla dwojga wykonujemy?

W naszym studiu wykonujemy dwa rodzaje masaży dla dwojga:

  • masaż tajski — jest oparty na tajskiej technice. To intensywne doznanie dla ciała i dla umysłu, które łączy elementy akupresury z jogą pasywną. Pozwala dogłębnie pobudzić i rozluźnić poszczególne partie ciała, aby przywrócić Ci uczucie pełnej kontroli nad każdym mięśniem i związany z tym komfort;
  • masaż olejkami — w ramach tego masażu zadbamy o to, abyś wraz ze swoim partnerem w pełni wypoczął. Olejki, o wyjątkowych zapachach nawilżą ciało, rozluźnią umysł, a przy okazji sprawią, że cała procedura będzie wyjątkowo przyjemna.

Możliwość wspólnego spędzenia czasu w trakcie sesji dla dwojga dobrze wpływa na relację między partnerami. Pozwala zapomnieć o codziennych troskach i wspólnie oddać się masażowi, który pozytywnie wpływa na ciało, umysł i energię, która się wokół Ciebie roztacza.

Nie wiesz, jak zaskoczyć ukochanego lub ukochaną na Walentynki bądź na rocznicę? Podaruj jej bądź mu zaproszenie na wspólny masaż, a spędzicie razem czas w wyjątkowy sposób. Przy okazji zrobicie coś dobrego dla zmęczonych i napiętych mięśni.

pokój na tajski masaż dla dwojga materace
pokój na masaż dla dwojga stoły do masażu
Szukaj