Aktualne promocje

Taniej z kartą MultiSport

Już teraz z kartą MultiSport otrzymasz u nas dodatkowe 30zł zniżki na wszystkie masaże z naszej oferty (nie dotyczy masaży dla par). Honorujemy karty: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive, MultiSport Light, MultiSport Student, MultiSport Senior (MultiSport Senior do godz. 16:00). Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Happy Hours -25%*

Od poniedziałku do piątku do godz. 15:00 (ostatnia rezerwacja na 15:00) skorzystaj z naszej zniżki Happy Hours -25%!*

*promocja nie dotyczy masaży 30 min, 2 godz. i masaży dla dwojga

Polecaj znajomym masaże w Dokkoon i zyskuj dodatkowy rabat
-25% na kolejną wizytę!

Z przyjaciółmi dzielimy się tym co najlepsze, dlatego zachęcamy Was do polecania znajomym masaży w Dokkoon! Skorzystacie oboje - Ty, za każde skuteczne polecenie otrzymasz 25% zniżki na kolejną wizytę*. Twój znajomy/przyjaciel (nowy klient z polecenia) zyska 25% zniżki na pierwszy masaż**.

Po kolei:
1. Podczas dokonywania pierwszej rezerwacji lub płatności klient powołuje się na polecenie Pana/Pani X i otrzymuje zniżkę 25%.
2. Pan/Pani X dostanie od nas powiadomienie SMS lub e-mail o otrzymanym rabacie 25% na kolejną wizytę wraz z podziękowaniem za polecenie.

* Dostaniesz zniżkę za każde skuteczne polecenie, bez limitów. Rabat nie łączy się jednak z innymi promocjami, np. happy hours i nie dotyczy masaży dla dwojga.
** Zniżka na pierwszy masaż dotyczy masażu dla jednej osoby. Jeśli para klientów z polecenia przyjdzie do nas pierwszy raz, zniżkę naliczymy od ceny dla jednej osoby tzn. jeśli byłby to masaż olejkowy dla dwojga 1,5h (standardowa cena 450 zł) naliczymy 2 zniżki 25% od 1,5h masażu olejkowego dla jednej osoby (standardowo 270 zł). Finalnie masaż wyniesie 405 zł za dwie osoby. 

Pakiety dla stałych klientów

4h masażu - 599 zł ważne 3 miesiące
8h masażu - 1099 zł ważne 6 miesięcy
12h masażu - 1499 zł ważne 12 miesięcy

Masaże do wyboru:
- tradycyjny masaż tajski,
- masaż olejkowy (aromaterapia),
- masaż pleców, ramion i głowy,
- refleksologia stóp.
Szukaj